e-shop workshopy proběhlé akce rekonstrukce a jak na to

Workshopy

Novinky z nábytku Novinky z nábytku
přihlásit se
Vánoční dílna pro děti v sobotu 1.12.2018 Vánoční dílna pro děti v sobotu 1.12.2018
přihlásit se
V sobotu 1.12. zveme Vás a vaše děti na tvořivou vánoční dílnu k nám do Hobšovic. Paní Rent Rydlová pro děti připravila tvoření vánočních dekorací. Jste srdečně zváni!!
Vánoční výstava Vánoční výstava
přihlásit se
První dva adventní víkendy budeme mít otevřeno v sobotu i v neděli a zveme Vás na VÁNOČNÍ VÝSTAVU šitých dekorací paní Renaty Rydlové. Kro toho můžete objevit spoustu typů na zajímavý dárek, nakoupit překrásné vánoční ozdoby, ochutnat cukroví a v sobotu budou probíhat i tvořivé dílny pro děti. Jste srdečně zváni!!!
Ornitologická vycházka k rybníku Ornitologická vycházka k rybníku
Dne 5.5. pořádáme ornitologickou procházku k Hobšovickému rybníku, výklad podá pan Ondřej Volf a poví nám spoustu zajímavostí o místních ptácích, kteří si našli domov v místních mokřadech a okolí. Sraz je v 8 hodin ráno před Anglickou sezónou, s sebou oblečení do přírody popř. dalekohled. Vstupné je zdarma. Konec kolem 10. hodiny dopoledne. Těšíme se na Vás!!!
Sobotní dílna - plstění suchou jehlou Sobotní dílna - plstění suchou jehlou
16.12.2017 sobota
Tuto sobotu 16.12. Vás zveme na dílnu plstění suchou jehlou, kterou povede Maruška Stádníková. Bude probíhat ve vánočním duchu a zúčastnit se mohou jak děti, tak dospělí bez předchozí registrace, přijďte mezi 10 -16. hodinou, dílna bude cca do 17 hodin. Cena se odvíjí od náročnosti výrobku. Naučíte se vyrobit si figurky a dokážete si pak vytvořit třeba vlastní betlém.
Předvánoční floristická dílna pro dospělé Předvánoční floristická dílna pro dospělé
18.11.2017 sobota
Předvánoční floristická dílna v sobotu 18.11. pro dospělé s Lenkou Janovskou - mistr floristkou ze Slaného, proběhne od 15-18 hod. Srdečně Vás zveme.
Cukrářská dílna s Andreou Cukrářská dílna s Andreou
04.11.2017 sobota
Přijďte s dětmi k nám, mohou tvořit, zdobit a ochutnávat, vyrábět se budou různé polevy a ozdoby na muffiny. Rodiče si mohou v klidu vybírat, konzultovat a tvořit svůj interiér. Dílna bude probíhat v sobotu 4.11. od 10 do 16. hodin. Těšíme se na Vás a Vaš děti.
Kreativní sobota 14.10. Kreativní sobota 14.10.
V sobotu 14. 10. u nás opět pořádáme tvořivou dílnu pro děti. Budeme tvořit razítka z pěnové gumy a vyrábět vlastní a originální obaly na dárky. Naši zákazníci si mohou v klidu vychutnat nákup nebo konzultaci v našem obchodě a děti si užijí zábavu při tvoření. Na kurz není potřeba předchozí rezervace, probíhá celý den.
Kreativní sobota pro děti Kreativní sobota pro děti
Vězměte k nám do Hobšovic s sebou i děti a nebudou se nudit!! Na tuto sobotu jsme připravili dílnu, kde si budou moci děti ozdobit látku textilními barvami originálním potiskem. Kurz bude probíhat venku po celý den a přijít můžete kdykoliv během dne. Cena 50 - 100,- Kč/dítě. Cena zahrnuje veškerý pracovní materiál.
Sobotní kreativní workshopy pro děti i dospělé Sobotní kreativní workshopy pro děti i dospělé
5. 8., 26. 8., sobota
Zahahujeme srpnové pravidelné dílny o sobotách, zejména pro děti. Přijít můžete s dětmi po celý den od 10-18 hodin, děti tak zabavíme zajímavou činností a rodiče se mohou pokochat v našem showroomu, nebo si objednat a domluvit co potřebují.
Vápenné omítky a patinace vnitřních omítek Vápenné omítky a patinace vnitřních omítek
22.07.2017 sobota
přihlásit se
Pro všechny, kdo chtějí získat cenné informace, jak správně postupovat při opravách a patinování starých vápenných omítek a naučit se základní techniky nátěrů společně s patinací, která dodá zdem neotřelý a živý výraz.
Registrovat se Přihlásit se