e-shop workshopy proběhlé akce rekonstrukce a jak na to

Workshopy

Kreativní sobota 14.10. Kreativní sobota 14.10.
V sobotu 14. 10. u nás opět pořádáme tvořivou dílnu pro děti. Budeme tvořit razítka z pěnové gumy a vyrábět vlastní a originální obaly na dárky. Naši zákazníci si mohou v klidu vychutnat nákup nebo konzultaci v našem obchodě a děti si užijí zábavu při tvoření. Na kurz není potřeba předchozí rezervace, probíhá celý den.
Kreativní sobota pro děti Kreativní sobota pro děti
Vězměte k nám do Hobšovic s sebou i děti a nebudou se nudit!! Na tuto sobotu jsme připravili dílnu, kde si budou moci děti ozdobit látku textilními barvami originálním potiskem. Kurz bude probíhat venku po celý den a přijít můžete kdykoliv během dne. Cena 50 - 100,- Kč/dítě. Cena zahrnuje veškerý pracovní materiál.
Sobotní kreativní workshopy pro děti i dospělé Sobotní kreativní workshopy pro děti i dospělé
5. 8., 26. 8., sobota
Zahahujeme srpnové pravidelné dílny o sobotách, zejména pro děti. Přijít můžete s dětmi po celý den od 10-18 hodin, děti tak zabavíme zajímavou činností a rodiče se mohou pokochat v našem showroomu, nebo si objednat a domluvit co potřebují.
Vápenné omítky a patinace vnitřních omítek Vápenné omítky a patinace vnitřních omítek
22.07.2017 sobota
přihlásit se
Pro všechny, kdo chtějí získat cenné informace, jak správně postupovat při opravách a patinování starých vápenných omítek a naučit se základní techniky nátěrů společně s patinací, která dodá zdem neotřelý a živý výraz.
Registrovat se Přihlásit se