e-shop workshopy proběhlé akce rekonstrukce a jak na to

Služby designéra

Rádi Vám poradíme s interiérem a pomůžeme zařídit místnost, byt i celý dům. Nebo k Vám jen zajedeme se vzorníky pokud budete chtít dodekorovat Váš interiér bytovým textilem a tapetami.
Pokud uvažujete o této službě, domluvte si schůzku s designérkou u nás v Hobšovicích předem, protože zde nemůžeme být každý den, často jsme na cestách u zákazníků. Současně vždy přineste pár fotek Vašeho interiéru, ať se můžeme i na první schůzce s Vámi lépe orientovat.

Důležité: Naše designérky navrhují interiéry pouze ze zboží z Anglické sezóny a doplňujeme je zakázkovou výrobou od našich truhlářů.

Své dotazy pište na: ludmila@anglickasezona.cz

NÁVRH KUCHYNĚ

Pro vytvoření návrhu potřebujeme půdorys místnosti, zakreslená okna a výšky k parapetům, výšku místnosti, kótu zaměření odpadu dřezu, digestoře a napojení trouby na elektřinu.

Ideálně přiložte i foto místnosti.

Uděláme Vám návrh ve 3D a zjistíme, zda se podaří kuchyň vyskládat z našich dílů nebo zda se bude jednat o atypickou kuchyň na zakázku.

U složitějších kuchyní sami jezdíme k zákazníkovi na zaměření.

ceník služeb:
500 Kč/hod + cestovní náklady 7 Kč/km

Návrh kuchyně ve 3D je za 1500 Kč (při vyskládání kuchyně z našich typizovaných dílů).

Cena za návrh kuchyně v atypu: základní návrh je za 2500 Kč. Zakázku dál postupujeme českým truhlářům, kteří ji podle našeho návrhu zhotoví přesně na míru včetně všech praktických detailů (plnovýsuvy s dojezdem u šuplíků, zabudované odpadkové koše, desky ze dřeva nebo z lamina, atd.).

Pokud zákazník požaduje větší množství variant a návrh bude znamenat více než 5 hodin práce, další práci si účtujeme sazbou 500 Kč / hod.

CELÝ DŮM - NÁVRH INTERIÉRU

Pro návrh interiéru opět potřebujeme projektovou dokumentaci a fotky.

Vždy je nutná konzultace a zaměření u zákazníka – zjistit jeho představu a nabídnout služby v takové šíři, jaké potřebuje.

ceník služeb:
500 Kč/hod (u větších zakázek poskytujeme slevu) + cestovní náklady 7 Kč/km. Fakturace probíhá vždy jednou měsíčně nebo v domluvených etapách.

Pokud si zákazník přeje, zhotovíme návrh ve 3D celého domu, ale služba se tím výrazně prodražuje, protože je to časově hodně náročné, proto raději pracujeme tak, že k zákazníkovi dovezeme vzorky dřeva, katalogy tapet a textilií, poradíme s dalšími profesemi a vším co je potřeba zařídit.  Návrh tak tvoříme společně se zákazníkem víceméně na místě. Spolupracujeme s velmi kvalitními a cenově příznivými dodavateli a výrobci oken, dřevěných podlah, sanity, topení, obkladů atd.

DEKORATÉRSKÉ SLUŽBY

Nabízíme tam, kde si zákazník přeje jen doladit interiér látkami nebo tapetami a zútulnit dekoracemi.

Požadujeme pár fotografií předem, abychom věděli jaké vzorníky k zákazníkovi dovézt.

ceník služeb:
300 - 500 Kč/hod + cestovní náklady 7 Kč/km

Veškeré konzultace pro zákazníky v našem obchodě jsou zdarma.

Domluvte si schůzku předem.
Kontakt: ludmila@anglickasezona.cz

LEEDA ABRTOVÁ

majitelka obchodu Anglická sezóna a designérka

Byl to dávný sen z dětství, který se mi splnil - moci nabídnout v bytovém designu něco tak krásného jako je anglický nebo francouzský venkov a vnést ho do našich obydlí. Vytvořit nádhernou atmosféru a zateplit celý domov.

Leeda Abrtová
Registrovat se Přihlásit se