e-shop workshopy proběhlé akce rekonstrukce a jak na to

Služby designéra

Rádi Vám poradíme s interiérem a pomůžeme zařídit místnost, byt i celý dům. Nebo k Vám jen zajedeme se vzorníky pokud budete chtít dodekorovat Váš interiér bytovým textilem a tapetami.
Pokud uvažujete o této službě, domluvte si schůzku s designérkou u nás v Hobšovicích předem, protože zde nemůžeme být každý den, často jsme na cestách u zákazníků. Současně vždy přineste pár fotek Vašeho interiéru, ať se můžeme i na první schůzce s Vámi lépe orientovat.

Své dotazy pište na: ludmila@anglickasezona.cz

NÁVRH KUCHYNĚ

Pro vytvoření návrhu potřebujeme půdorys místnosti, zakreslená okna a výšky k parapetům, výšku místnosti, kótu zaměření odpadu dřezu, digestoře a napojení trouby na elektřinu.

Ideálně přiložte i foto místnosti.

Uděláme Vám návrh ve 3D a zjistíme, zda se podaří kuchyň vyskládat z našich dílů nebo zda se bude jednat o atypickou kuchyň na zakázku.

U složitějších kuchyní sami jezdíme k zákazníkovi na zaměření.

ceník služeb:
500 Kč/hod + cestovní náklady 7 Kč/km

Návrh kuchyně ve 3D je za 1500 Kč (při vyskládání kuchyně z našich typizovaných dílů).

Cena za návrh kuchyně v atypu: základní návrh je za 2500 Kč. Zakázku dál postupujeme českým truhlářům, kteří ji podle našeho návrhu zhotoví přesně na míru včetně všech praktických detailů (plnovýsuvy s dojezdem u šuplíků, zabudované odpadkové koše, desky ze dřeva nebo z lamina, atd.).

Pokud zákazník požaduje větší množství variant a návrh bude znamenat více než 5 hodin práce, další práci si účtujeme sazbou 500 Kč / hod.

CELÝ DŮM - NÁVRH INTERIÉRU

Pro návrh interiéru opět potřebujeme plány a fotky.

Vždy je nutná konzultace a zaměření u zákazníka – zjistit jeho představu a nabídnout služby v takové šíři, jaké potřebuje.

ceník služeb:
300 – 500 Kč/hod za návrh, v závislosti na rozsahu (u větších zakázek je sazba nižší) + cestovní náklady 7 Kč/km

U větších projektů návrhy ve 3D neděláme, za to k zákazníkovi dovezeme maximum vzorníků dřeva, vzorníků tapet a textilií, poradíme s dalšími profesemi a vším co je potřeba zařídit. Spolupracujeme s velmi kvalitními a cenově příznivými dodavateli podlah, sanity a obkladů atd.

DEKORATÉRSKÉ SLUŽBY

Nabízíme tam, kde si zákazník přeje jen doladit interiér látkami nebo tapetami a zútulnit dekoracemi.

Požadujeme pár fotografií předem, abychom věděli jaké vzorníky k zákazníkovi dovézt.

ceník služeb:
300 - 500 Kč/hod + cestovní náklady 7 Kč/km

Veškeré konzultace pro zákazníky v našem obchodě jsou zdarma.

Domluvte si schůzku předem.
Kontakt: ludmila@anglickasezona.cz

LEEDA ABRTOVÁ

majitelka obchodu Anglická sezóna a designérka

Byl to dávný sen z dětství, který se mi splnil - moci nabídnout v bytovém designu něco tak krásného jako je anglický nebo francouzský venkov a vnést ho do našich obydlí. Vytvořit nádhernou atmosféru a zateplit celý domov.

Leeda Abrtová
Registrovat se Přihlásit se