e-shop workshopy proběhlé akce rekonstrukce a jak na to

Paní Táňa mě oslovila s požadavkem na předělání její ložnice v podkroví rodinného domku. Místnost byla prostorná a světlá, šikminy obložené lakovaným dřevem se zelenkavou výmalbou a její sen bylo vnést tam světlost a lehkost Provence. Probraly jsme její představu a moje možnosti a představy, z nichž nakonec vznikla nádherná ložnice s nádechem Provence.

Foto před proměnou: lakované obložení působí vždy trochu chalupářsky, proto je krásné, když už na zdech nebo na stropě je a my je můžeme nechat přemalovat do požadovaného odstínu. Trámy jsem doporučila natřít na bílou patinu, což si paní Táňa nakonec zrealizovala sama. Výmalba je fialkovošedá a krásně kontrastuje s teplou dřevěnou podlahou a bílým palubkovým stropem.

FOTO PŘED:

Postel jsme vybraly D545 v barvě přírodního kartáčovaného dřeva, jednalo se o atyp se sníženým čelem, bez vysokého čela u nohou. Vedle postele jsou noční stolky D157 v Bílé barvě. Okno zakrývají naše černé konzole a záclonka z přírodního lnu, kterou jsme také dodávali ušitou na míru.

K vytvoření té správné atmosféry jsem sehnala od našich dodavatelů půvabné křesílko a podnožku v rozdílných barvách, patchworkový kobereček je od firmy Carpet Design.

Bílá prosklená vitrínka v rohu je díl D595 a má palubková dřevěná záda.

Lampy a celé osvětlení jsme zvolily v černé barvě, právě svým kontrastem dodávájí ohromný šmrnc celému prostoru. Stojací lampa Jennifer Black vedle křesla a podnožky, na zdi jsou lampy Sharon Black.

Detail postele D545, lampička a noční stolek. Černé tyče a konzole jsou tím správným kontrastem společně s černými lampami.

Paní Táňa si postel dozdobila krásným lněným povlečením.

Celá ložnice je prostě nádherná a je jen důkazem toho, že když tvořím se zákazníky společně se stejný záměrem a nadšením, dílo se vždy podaří. Děkuju mockrát, Táňo. Leeda

Okolní pole a lány sice nevoní levandulí, ale zato nesou krásně zelené klasy a krajina se vlní jako v pohádce. No není to nádhera??

Registrovat se Přihlásit se