e-shop workshopy proběhlé akce rekonstrukce a jak na to

Naše realizace

Bydlení pro malířku
Podívejte se s námi, jak jsme proměnili bydlení paní malířky Petry Boukalové.
Bydlení uprostřed makovic
Prohlédněte si naši novou realizaci.
Ohlédnutí za létem aneb výlet na chalupu
Taky se vám stýská po létě? Můžete s námi zavítat do jedné jihočeské chaloupky, kterou jsme celou předělali, aby tam majitelům bylo krásně!!
Podkrovní bydlení na Hanspaulce
navhovali jsme nové bydlení na Hanspaulce, podívejte se s námi na výsledek.
Luxusní odpočinek na chalupě
Redesign chalupy do nového - obměna dekoračních látek, rolet a čalounění
Vůně venkova
Představujeme nový typ kuchyní z kolekce Georgia.
Zde malé obrázky
English house - aneb ušlechtilý čin se smutným koncem
V industriálním stylu
Majitel pražského bytu nás oslovil, zda dokážeme vytvořit z našeho nábytku interiér v industriálním stylu. Jednalo se o zařízení obývacího pokoje propojeného s kuchyní a ve výsledku je vidět, že i náš nábytek dokáže zapadnout přesně do této kategorie.
Šedobílé klánovické bydlení
Do nově zrekonstruovaného domku v Klánovicích jsme byli požádáni o návrh kuchyně v šedobílé. Manželé Šimkovi si tuto barvu oblíbili natolik, že celý jejich dům se odehrává v odstínech šedé a bílé.
Novostavba prodchnutá Anglií
4.10.2016
Že se náš anglicko-francouzský styl hodí jen do starých domů a chalup už neplatí. Podvejte se na zútulnění jedné novostavby.
Na léto novou chalupu
11.6.2016
Není hezčí léto, než na chalupě na venkově a my jsme jedné rodině předělali chalupu v jižních Čechách, aby se jim tam opravdu líbilo.

Dobrá sezóna 
7.4.2016
Naše světla v kavárnách a barech
Venkovní kuchyně vonící jarem
11.2.2016
Podívejte se na jarní proměnu jedné venkovní kuchyně. Chtěli jsme si vyzkoušet krásu přírodních materiálů a použili jsme hliněnou omítku.
Zde malé obrázky
Prodejna Svíčky.cz v Praze
11 10. 2015
Za vánoční atmosférou se musíte vydat do prodejny svíček Yankee Candle v centru Prahy, obchod jsme vybavili tapetami, nábytkem a dekoracemi.
Venkovská bytovka
11 10. 2015
Byt nebo venkovská chalupa??? Je to ideální řešení pro ty, kteří už jeden dům mají a nechtějí trávit na chalupě víkendy prací a starat se o zahradu.
  
Zbrusu nová chalupa
1. 9. 2015
Poslední velkou realizací byla rekonstrukce jedné chalupy, kterou jsme kompletně převlékli do nového. Ukrývá novou černou kuchyni a spoustu dlaších místností. Podívejte se s námi na PŘED a POTOM.
    
Kuchyně na míru do paneláku? Jde to!
29. 8.2015
Kamarádka Lucka má strašně ráda náš styl a přála si předělat svou kuchyň v paneláku podle našich kuchyní. Protože ale místa bylo pomálu, museli jsme navrhnout kuchyň celou na míru, kterou vyrobili naši partnerští truhláři.
    
Sen o Provence
Paní Táňa mě oslovila s požadavkem na předělání její ložnice v podkroví rodinného domku.Probraly jsme její představu a moje možnosti a představy, z nichž nakonec vznikla nádherná ložnice s nádechem Provence.
Proměna okálu - pokračování
Projdětě se s námi domkem paní Mirky, který prošel celkovou rekonstrukcí, kde se od minule leccos změnilo. Ještě nás další práce čeká, ale už teď máme z výsledku ohromnou radost.
Proměna okálu
Projděte se s námi proměnou jednoho malého okálu, který po původních majitelích překypoval barvami a nevkusem. Společně s manželi S. jsme z něj vykouzlili nádherné a útulní místo, což je pro ně asi ten největší vánoční dárek.
Roubenka jako malovaná
I dnes vznikají nádherné roubenky, které by člověk sotva rozeznal od těch dobových. I do nich lze zakomponovat náš nábytek, podívejte se s námi.
Velká proměna jedné chaloupky
Začátkem tohoto roku jsme realizovali velkou proměnu jedné chalupy, podívejte se s námi, jak to dopadlo.
Šedobílá kuchyně
Manželé z Liberce si nechali do interiéru krásné staré vily z 30. let navrhnout a zhotovit kuchyni od nás. Podívejte se s námi, jak to dopadlo.
Penzion Stříbrný vítr na Šumavě
Zařizovali jsme penzion rodiny Měřičkovy na Šumavě. Je to nádherné místo s kouzelnou atmosférou, skvělou snídaní a velmi příjemnými lidmi. Místo jako stvořené k ideální rodinné dovolené pro turisty, cyklisty i snílky.
Provence v Čechách
Tento projekt manželů Z. je důkazem toho, že i v Čechách lze zrealizovat a postavit dům snů, který by nikdo od skutečného domu v Provence nerozeznal.
Krásný historický byt na kampě
Navrhla p. Simona Fritz, dřevěný nábytek z našeho obchodu krásně dolaďuje atmosféru a historicky ladí s prostředím
Dámský budoár
Podkrovní místnost jsme proměnili v dámský budoár, který má sloužit paní domu jako místo odpočinku, knihovna a pracovna zároveň.
Pokojíček pro Péťu
Péťův pokojíček jsme vyzdobili hlavně tapetami a látkami s motivem hvězdiček a pruhů, aby krásně ladily k voskovanému nábytku.
Pokojíček pro Amálku
Masivní dřevěný nábytek, přírodní textilie a teplá barva podlahy dodávají pokoji hřejivou atmosféru, růžová a bílá jsou oblíbené barvy šestileté Amálky.
Modrobílá dámská pracovna
Paní L. Hnátová z Mariánských Lázní měla jasnou představu o své pracovně: elegantní modrobílá kombinace ji nadchla a nás také. Vsadila na krásnou dlažbu a náš nábytek a tapety.
Nový pokoj pro školačku
Obrátila se na mě zákaznice s tím, že by chtěla od nás dodat a navrhnout pokoj pro svou 8letou dcerku. Ukázalo se ale, že z našich typizovaných dílů nelze nic použít, a tak je tento pokoj celý navržen na míru.
Elegantní šatna na míru
Tato elegantní šatna vznikla jako zakázka na míru a vyráběli ji naši čeští truhláři podle našeho návrhu, podívejte se, jak se to povedlo.
Studentský ateliér
O tom, že náš nábytek se nehodí pouze do roubenek a venkovských stavení bychom Vás rádi přesvědčili v naší nové návštěvě ve studenstkém minimalistickém bytečku na Smíchově.
Krásný venkovský styl
Podívejte se na fotografie z návštěvy venkovského rodinného domku, jak si jej zařídili manželé Š.
Spojením přírodní hnědé barvy a bílé doladili svůj domov do krásného přírodního stylu.
Návštěva na chalupě
Navštívili jsme již před časem chalupu v podhůří Krkonoš, kde si naši zákazníci pořídili krásné bydlení a celou chalupu vybavili naším nábytkem. A bylo se na co dívat.
Vše pojali velmi jednoduše, vkusně a nadčasově. Do starého stavení vybrali přesně to, co by tam pasovalo i před 150 lety.
Dokonalá anglická pracovna
Tuto nádhernou útulnou pracovnu vytvovřil z našeho nábytku designér Pavel Vrzák, majitel designového studia Exclusive Interiors. Propojil starý stylový nábytek s designovými tapetami a závěsy v krémových odstínech a výsledek je opravdu dokonalý.
Venkovský domek po anglicku
Interiér venkovského domku si manželé zateplili naším nábytkem v jemných odstínech krémové a šedé a  velmi vkusně dořešili i osvětlení.
Použitý nábytek: masivní oválný stůl D418 a židle D638, za nimi komoda D522.
Dámský budoár s retro kuchyní v bílé
Nahlédneme do podkrovního bytu pražské designérky Markéty Vyštejnové, která si vytvořila velmi útulnou pracovnu s retro kuchyní.
Krásná retro kuchyň v zelené patině
Kouzelná kuchyně v zelené barvě dokonale sladěná s našimi retro světly a květinovým obkladem.
Registrovat se Přihlásit se