e-shop workshopy proběhlé akce rekonstrukce a jak na to

Naše realizace

Vůně venkova
Představujeme nový typ kuchyní z kolekce Georgia.
Zde malé obrázky
English house - aneb ušlechtilý čin se smutným koncem
V industriálním stylu
Majitel pražského bytu nás oslovil, zda dokážeme vytvořit z našeho nábytku interiér v industriálním stylu. Jednalo se o zařízení obývacího pokoje propojeného s kuchyní a ve výsledku je vidět, že i náš nábytek dokáže zapadnout přesně do této kategorie.
Šedobílé klánovické bydlení
Do nově zrekonstruovaného domku v Klánovicích jsme byli požádáni o návrh kuchyně v šedobílé. Manželé Šimkovi si tuto barvu oblíbili natolik, že celý jejich dům se odehrává v odstínech šedé a bílé.
Novostavba prodchnutá Anglií
4.10.2016
Že se náš anglicko-francouzský styl hodí jen do starých domů a chalup už neplatí. Podvejte se na zútulnění jedné novostavby.
Na léto novou chalupu
11.6.2016
Není hezčí léto, než na chalupě na venkově a my jsme jedné rodině předělali chalupu v jižních Čechách, aby se jim tam opravdu líbilo.

Dobrá sezóna 
7.4.2016
Naše světla v kavárnách a barech
Venkovní kuchyně vonící jarem
11.2.2016
Podívejte se na jarní proměnu jedné venkovní kuchyně. Chtěli jsme si vyzkoušet krásu přírodních materiálů a použili jsme hliněnou omítku.
Zde malé obrázky
Prodejna Svíčky.cz v Praze
11 10. 2015
Za vánoční atmosférou se musíte vydat do prodejny svíček Yankee Candle v centru Prahy, obchod jsme vybavili tapetami, nábytkem a dekoracemi.
Venkovská bytovka
11 10. 2015
Byt nebo venkovská chalupa??? Je to ideální řešení pro ty, kteří už jeden dům mají a nechtějí trávit na chalupě víkendy prací a starat se o zahradu.
  
Dámská záležitost
12. 9. 2015
O tom, že kuchyně je výsostným území žen, alespoň v naší zemi, není pochyb. Paní Olga mě oslovila s tím, že by si moc přála novou kuchyni od nás, stará byla smutná a léty už dost poničená a tak jsme ladily a ladily...
Zbrusu nová chalupa
1. 9. 2015
Poslední velkou realizací byla rekonstrukce jedné chalupy, kterou jsme kompletně převlékli do nového. Ukrývá novou černou kuchyni a spoustu dlaších místností. Podívejte se s námi na PŘED a POTOM.
    
Kuchyně na míru do paneláku? Jde to!
29. 8.2015
Kamarádka Lucka má strašně ráda náš styl a přála si předělat svou kuchyň v paneláku podle našich kuchyní. Protože ale místa bylo pomálu, museli jsme navrhnout kuchyň celou na míru, kterou vyrobili naši partnerští truhláři.
    
Sen o Provence
Paní Táňa mě oslovila s požadavkem na předělání její ložnice v podkroví rodinného domku.Probraly jsme její představu a moje možnosti a představy, z nichž nakonec vznikla nádherná ložnice s nádechem Provence.
Proměna okálu - pokračování
Projdětě se s námi domkem paní Mirky, který prošel celkovou rekonstrukcí, kde se od minule leccos změnilo. Ještě nás další práce čeká, ale už teď máme z výsledku ohromnou radost.
Proměna okálu
Projděte se s námi proměnou jednoho malého okálu, který po původních majitelích překypoval barvami a nevkusem. Společně s manželi S. jsme z něj vykouzlili nádherné a útulní místo, což je pro ně asi ten největší vánoční dárek.
Roubenka jako malovaná
I dnes vznikají nádherné roubenky, které by člověk sotva rozeznal od těch dobových. I do nich lze zakomponovat náš nábytek, podívejte se s námi.
Velká proměna jedné chaloupky
Začátkem tohoto roku jsme realizovali velkou proměnu jedné chalupy, podívejte se s námi, jak to dopadlo.
Šedobílá kuchyně
Manželé z Liberce si nechali do interiéru krásné staré vily z 30. let navrhnout a zhotovit kuchyni od nás. Podívejte se s námi, jak to dopadlo.
Penzion Stříbrný vítr na Šumavě
Zařizovali jsme penzion rodiny Měřičkovy na Šumavě. Je to nádherné místo s kouzelnou atmosférou, skvělou snídaní a velmi příjemnými lidmi. Místo jako stvořené k ideální rodinné dovolené pro turisty, cyklisty i snílky.
Provence v Čechách
Tento projekt manželů Z. je důkazem toho, že i v Čechách lze zrealizovat a postavit dům snů, který by nikdo od skutečného domu v Provence nerozeznal.
Krásný historický byt na kampě
Navrhla p. Simona Fritz, dřevěný nábytek z našeho obchodu krásně dolaďuje atmosféru a historicky ladí s prostředím
Když ložnice zve k odpočinku
Aby se člověku v ložnici dobře spalo a usínalo, vybíráme jemné pastelové tóny. Do ložnice manželů D. jsme vybrali nábytek v barvě Mastic v kombinaci s bílou.
Dámský budoár
Podkrovní místnost jsme proměnili v dámský budoár, který má sloužit paní domu jako místo odpočinku, knihovna a pracovna zároveň.
Pokojíček pro Péťu
Péťův pokojíček jsme vyzdobili hlavně tapetami a látkami s motivem hvězdiček a pruhů, aby krásně ladily k voskovanému nábytku.
Pokojíček pro Amálku
Masivní dřevěný nábytek, přírodní textilie a teplá barva podlahy dodávají pokoji hřejivou atmosféru, růžová a bílá jsou oblíbené barvy šestileté Amálky.
Modrobílá dámská pracovna
Paní L. Hnátová z Mariánských Lázní měla jasnou představu o své pracovně: elegantní modrobílá kombinace ji nadchla a nás také. Vsadila na krásnou dlažbu a náš nábytek a tapety.
Nový pokoj pro školačku
Obrátila se na mě zákaznice s tím, že by chtěla od nás dodat a navrhnout pokoj pro svou 8letou dcerku. Ukázalo se ale, že z našich typizovaných dílů nelze nic použít, a tak je tento pokoj celý navržen na míru.
Elegantní šatna na míru
Tato elegantní šatna vznikla jako zakázka na míru a vyráběli ji naši čeští truhláři podle našeho návrhu, podívejte se, jak se to povedlo.
Pokoj náctileté slečny
Do svého nového pokojíku nás pozvala Charlotta, která si vybrala nábytek do svého pokoje v našem obchodě.
Studentský ateliér
O tom, že náš nábytek se nehodí pouze do roubenek a venkovských stavení bychom Vás rádi přesvědčili v naší nové návštěvě ve studenstkém minimalistickém bytečku na Smíchově.
Krásný venkovský styl
Podívejte se na fotografie z návštěvy venkovského rodinného domku, jak si jej zařídili manželé Š.
Spojením přírodní hnědé barvy a bílé doladili svůj domov do krásného přírodního stylu.
Návštěva na chalupě
Navštívili jsme již před časem chalupu v podhůří Krkonoš, kde si naši zákazníci pořídili krásné bydlení a celou chalupu vybavili naším nábytkem. A bylo se na co dívat.
Vše pojali velmi jednoduše, vkusně a nadčasově. Do starého stavení vybrali přesně to, co by tam pasovalo i před 150 lety.
Dokonalá anglická pracovna
Tuto nádhernou útulnou pracovnu vytvovřil z našeho nábytku designér Pavel Vrzák, majitel designového studia Exclusive Interiors. Propojil starý stylový nábytek s designovými tapetami a závěsy v krémových odstínech a výsledek je opravdu dokonalý.
Venkovský domek po anglicku
Interiér venkovského domku si manželé zateplili naším nábytkem v jemných odstínech krémové a šedé a  velmi vkusně dořešili i osvětlení.
Použitý nábytek: masivní oválný stůl D418 a židle D638, za nimi komoda D522.
Pražský byt ve španělském rytmu
Ukázka obývacího pokoje propojeného s kuchyní a jídelním koutem v rytmické červeno-slonovinové patině.
Dámský budoár s retro kuchyní v bílé
Nahlédneme do podkrovního bytu pražské designérky Markéty Vyštejnové, která si vytvořila velmi útulnou pracovnu s retro kuchyní.
Krásná retro kuchyň v zelené patině
Kouzelná kuchyně v zelené barvě dokonale sladěná s našimi retro světly a květinovým obkladem.
Obývací pokoj v jemných odstínech slonovinové
Ukázka obývacího pokoje ve velmi jemné patině - nábytek je v barvě slonovinová na bílé.
Dětské pokojíky podle Simony Fritz
Ukázky dvou dětských pokojů od designérky Simony Fritz.
Pokojíček pro princeznu
Malé Isabelce jsme vytvořili krásný princeznovský pokoj v bílé a růžové.
Registrovat se Přihlásit se