e-shop workshopy proběhlé akce rekonstrukce a jak na to

Prodejna Svíčky.cz v Praze

Koncem léta se na nás obrátila spřátelená firma Svíčky.cz, prodávající svíčky Yankee Candle, abychom jim pomohli vybavit jejich první prodejnu v Praze.

Bylo to vše ve velké rychlosti, nejdřív tapetování, nábytek a nakonec dekorace. A takhle vypadá prodejna dnes ve vánočním dekoru. Je to nádhera ,co musí každého chytit za srdce a nenechá ho chladným, aby si odsud neodnesl kousek útulného domova v podobě originální svíčky.

Prodejní pulst v bílé antik s deskou ze Starého dřevo D121, bílý kulatý stoleček D080 v Bílé antik, vlevo barová stolička D404 a stolek ze Starého dřeva D189.

Yankee má své vlastní typizované stojany, takže my jsem dodali jen dva dřevěné stojany D212 v provedení Staré dřevo, pro ozvláštnění a zútulnění prostoru.

Nad prodejní pult jsme zavěsili 2 postříbřená svítidla Luisa, která časem získají krásnou patinu a na zeď zavěsili velké hodiny.

Tapety s květovaným vzorem na černém podkladu jsme vybrali od firmy Clarke and Clarke Marie Charcoal a okna dozdobili římskými roletami na míru z krémového poloprůhledného lnu.

I slečny prodavačky byly z nové prodejny nadšeny.

Náš stojan je díl D212 v provedení Staré dřevo.

Mají tolik barev a vůní až přechází zrak!

I malé zákaznice toto místo láká tak, že nevědí, kterou vůni a barvu si vybrat dřív.

Yankee je opravdu jednička ve škále a kvalitě a proto určitě tyto svíčky při vánoční atmosféře nesmí chybět, vydejte se i vy co nejdřív do prodejny ať třeba na poslední chvíli vyberete ten nejmilejší dárek. Prodejna je na Praze 2, v ulici Na rybníčku.

Tyto prostory dříve obývala firma se zdravou výživou, ale s kulturou prodeje a designem si moc hlavu nelámali, proto to tam vypadalo dost podivně až smutně a možná i to mohl být důvod, jak odlákat zákazníky, zkrátka do nehezkého obchodu zákazníky jen těžko nalákáte.

Registrovat se Přihlásit se