e-shop workshopy proběhlé akce rekonstrukce a jak na to
dětský dřevěný nábytek

Pokojíček pro princeznu  


Každá školačka potřebuje pořádný stůl a krásnou postel. Vybrali jsme z našeho nábytku romantickou postel koráb D025 v rozměru matrace 90 x 200cm a psací stolek D 587. Oboje v barvě a patině bílá na světle růžové.                                         

dívčí pokoj nábytek do dívčího pokoje
Postel koráb D02 a truhla na hračky D138 v bílé na světle růžové. Zeď za bílým nábyktem jsme opatřili jemnou tapetou v zámeckém stylu Nízké skříňky D183 a D184 jsme spojili, aby vzájemně nevazovaly. Jsou v barvě světle růžová na bílé.
dětský dřevěný nábytek dětský dřevěný nábytek
Postel D025 je dominantou pokoje, má i dva šuplíky jako úložný prostor.                                   Detail šatní skříně D445 v čistě bílé barvě, na kterou jsme nalepili květinové samolepky, stejně jako vedle na zeď.                       
dětský dřevěný nábytek dětský dřevěný nábytek
Postel koráb D02 a truhla na hračky D138 v bílé na světle růžové. Zeď za bílým nábyktem jsme opatřili jemnou tapetou v zámeckém stylu. Nízké skříňky D183 a D184 jsou velmi praktické úložné prostory do dětských prostorů, jak na hračky, tak i na knížky. Barva: světle růžová na bílé.
dětský dřevěný nábytek dětský dřevěný nábytek
Spojili jsme dvě šatní skříně D445 tak, aby skříň vlevo byla na ramínka a skříň vpravo s policemi. Nízké skříňky D183 a D184 jsme spojili, aby vzájemně nevazovaly. Jsou v barvě světle růžová na bílé.

zpět

Registrovat se Přihlásit se