e-shop workshopy proběhlé akce rekonstrukce a jak na to

Podkrovní bydlení na Hanspaulce

Paní Kateřina se svým manželem si pořídili menší byt na krásném místě v Praze na Hanspaulce a splnili si tím svůj sen. Proto oslovila naše designéry, aby jí pomohli s návrhem a vybavením celého bytu, který se skládá z obytné místnosti s kuchyní, kde je prostor pro stolování a ložnice s šatnou.

 Prostorově i typově se nám sem krásně vešla kuchyně – Georgia v provedení starého kartáčovaného dřeva – Vieux Brosse, vybírali jsme černé kuchyňské spotřebiče, černou pracovní desku a dřez, které nám ladí s černým kováním horních skříněk. Poličky jsou vyrobené od našeho truhláře jako atyp na míru.

V kuchyni se zrcadlí dobové secesní svítidlo a vytváří harmonickou atmosféru celého prostoru.

Pohled od linky k obývacímu prostoru.

Kuchyň v provedení kartáčovaného dřeva působí velmi decentním a moderním dojmem.

Kuchyňské světlo Amelie double je pod linku velmi praktické.  Spodní díly kuchyně Georgie v provedení Vieux Brosse - staré kartáčované dřevo.

Komoda - příborník v jídelně – D 532, barva Plume. Takto se zákaznicí ladíme barevnost nábytku a skoro by se zdálo, že si jen hrajeme.

Jídelní stůl a židle jsou dědictvím po rodičích paní majitelky a zatím čekají na obměnu, nebo možná bude stačit jen nátěr nějakou zajímavou barvou – např.  Eclipse.

Komoda v obývací části – D 592 v barvě Vieux Brosse, původní záměr byl, že na ní bude stát televize, po nastěhování nábytku došlo k malým změnám

Také konferenční stolky  D 733 jsou v provedení Vieux Brosse

Na římské rolety do oken a na vybrané polštáře v interiéru jsme použili látku Amelia Rose od firmy Sanderson.  Jako malé pracovní místo slouží konzolový stolek D 666, který jsme barevně sladili s kuchyní a komodou. Na stole je retro lampa Stanley. U něj stojí celočalouněná židle DT 03. Na polštářcích je použitá stejná látka jako na římských roletách. 

LOŽNICE

Přestože  se jedná o poměrně malou místnost, podařilo se nám zde kromě postele umístit také knihovnu D 197 v barvě Plume a menší pracovní stůl – ten byl vyrobený na míru a nad stolem police na litinových konzolích, které prodává také Anglická sezóna. Celá ložnice bude v brzké době vytapetována.

Do koupelny jsme zakomponovali pouze zrcaldo v kovovém rámu a lampičky Amelie.                                                            

Návrh ineriéru: Jája Němcová 

Registrovat se Přihlásit se