e-shop workshopy proběhlé akce rekonstrukce a jak na to

Nový pokoj pro školačku

Obrátila se na mě zákaznice s tím, že by chtěla od nás dodat a navrhnout pokoj pro svou 8mi letou dcerku. Ukázalo se ale, že z našich typizovaných dílů nelze nic použít, a tak je tento pokoj celý navržen na míru.

Postel měla splňovat hned několik zadání: 1. spodní šuplíky na hračky a nad nimi hladký výsuvný šuplík s matrací pro možnost přespání kamarádky.

Za postelí navazuje peřiňák, úložná skříňka a skříň se zrcadlem. Vlevo pak horní postel se schůdky na odpolední čtení a lenošení.

Pod postelí tak vznikl krásný prostor na hračky a současně domeček, kam se dá dobře schovat. V domečku nesmí chybět ani okno.
Tapety jsme vybrali od našich dodavatelů, na třech stěnách je použita béžová kostička od firmy Designers Guild. Tato tapeta dodává na útulnosti a hravosti celého pokoje.
Na protější stěně je tapeta od firmy Clarck  & Clarck s motivem růží. Pohled ode dveří na pracovní stolek s knihovnou. Dřevěný obklad je ozdobou pokoje.
Závěsy a látku na matraci jsme vybrali také od firmy Designers Guild v živých malinovo ostružinových barvách. Malé a velké kostičky k sobě krásné ladí.

Celý pokoj je dílem našich českých truhlářů.

Návrh: Leeda A.

zpet

Registrovat se Přihlásit se