e-shop workshopy proběhlé akce rekonstrukce a jak na to

Je libo chalupu? Nechte si ji od nás navrhnout

Pokud máte rádi náš styl a nevíte si rady s návrhem, rádi Vám nabídneme službu designéra, u větších zakázek Vám nabízíme projekt zdarma po celé ČR.

Útulná místnost napůl obývací pokoj, napůl jídelna.

Stůl D601 v Bílé na šedé, židle D638 v barvě Mastic.

                              

U zdi stojí postel D544 v barvě Cérusé, ideální ke krátkému zdřímnutí po dobrém obědě, jak bývalo vždy na venkově zvykem.

Pohled přes obývací místnost do kuchyně, na stropě svítidlo Leeda, na béžové zdi menší svítidla Bill black. Půvabná kuchyně v barvě Bílá na šedé, za ní kontrastní zeď s šedou výmalbou, staré hodiny a skleněná svítidla Laura.
Rádi kombinujeme s krásnými vzorovanými dlaždičkami. Kuchyně je umístěna v nice s velkým obložením, což obě místnosti pěkně propojuje.
Na strop jsme použili původní trámy a k nim přichytili palubky, vše pak sjednotili bílým nátěrem.

Dřevěná prkenná podlaha  a okna jsou původní, stačilo jen zrenovovat.  Pohled na obývací místnost z kuchyně. Vzadu vitrína D087, vpředu špajska D452PF.

Pohled z postele, potah z látky z našich vzorníků Coordonnée, vzadu bílá vitrina D087. Závěsy jsou ušity z anglických látek od firmy Clark & Clark, též najdete v našem obchodě. Detail špajsky D452 PF v barvě Bílá na šedé s lednidovými úchyty.

Dvojpostel se zdobeným čelem D634 je možné objednat v libovolném rozměru. Zde barva Taupe na bílé.

Každý kus nábytku je možné dodat v libovolné barvě a patině dle barev z našeho vzorníku, krásně vypadají zejména kombinace dvou různých barev na sobě s mírným odřením, tím vzniká krásná patina a nábytek vypadá jako starý.

Noční stolek D572 Bílá na šedé.

Koupelnové svítidlo s poniklovanou úpravou.

Retro koupelna. Místo klasického koupelnového stolku jsme použili komodu D257 a v prním šuplíku vyřízli místo pro sifon. Stačila jen malá úprava.

Návrh a realizace:

Leeda Abrtová

ludmila@anglickasezona.cz   

Registrovat se Přihlásit se